Żywienie dzieci

Dajmy naszym dzieciom szansę

Nadwaga, otyłość, a także niedożywienie oraz inne problemy żywieniowe są obecne niestety także wśród dzieci. Na przykład, dane statystyczne dotyczące nadwagi i otyłości są nieubłagane. Tylko co czwarte dziecko z tymi problemami w dorosłym życiu ma szansę na normalną wagę. I to jest główny powód, dla którego przygotowaliśmy specjalny program dla dzieci.

Opieka, porady i wsparcie

Nasi specjaliści ds. odżywiania są specjalnie przeszkoleni, aby Ciebie i Twoje dziecko prawidłowo przeprowadzić przez cały program SUNKINS, na końcu którego uzyskasz pożądany rezultat. Prowadzenie programów z dziećmi zupełnie różni się od innych usług, dlatego kładziemy nacisk na maksymalną ilość zrozumienia i przekazanie użytecznych wskazówek i zaleceń.

Opieka za darmo

Wiemy, że na nawyki żywieniowe dzieci mają wpływ przede wszystkim rodzice. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy Cię do jednego z naszych programów, jako rodzica - dziecko otrzyma naszą opiekę żywieniową bezpłatnie, w takim samym stopniu, jaka należy się Tobie.

Podstawowe badanie i konsultacje

Zapraszamy do odwiedzenia nas i zdobycia podstawowych informacji. Będziesz zaskoczony, jak wiele korzyści przyniesie Ci zmiana diety. Czekamy na Ciebie.

Przygotujemy dla Ciebie

Diagnostyka organizmu

Diagnoza odbywa się wyłącznie za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita dopuszczonego do użytku medycznego.

Specjalistyczne konsultacje

Nasz ekspert ds. żywienia oceni wyniki pomiarów i na kolejnej konsultacji pomoże Ci jak najlepiej zrozumieć Twoją sytuację i potrzeby.

Zalecenia, możliwości i plan diety

Na koniec otrzymasz przykładowe menu, jak również podstawowe porady i wskazówki, które pomogą Ci poprawić Twój stan zdrowia.

Umów się na diagnostykę organizmu

Umówienie się na podstawową diagnostykę organizmu i konsultacje jest proste i można to zrobić właśnie teraz. Wypełnij prosty formularz kontaktowy, a nasza asystentka z Tobą ustali odpowiedni termin. Wizyta trwa od 45 do 60 minut teraz w promocji za jedyne 50 zł.

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

Gdzie nas znajdziesz?

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów