SUNKINS Warszawa

Łucka 18/13 (metro Rondo Daszyńskiego)

Zapraszamy do naszej poradni na warszawskiej Woli. Stosowana przez nas unikatowa diagnostyka metaboliczna KTO pozwoli nam uzyskać kluczowe dla utraty wagi informacje na temat funkcjonowania Twojego ciała. Zbadamy Cię profesjonalnym urządzeniem posiadającym certyfikaty medyczne. Bezboleśnie i szybko poznasz skład swojego ciała oraz wartości wskaźników świadczących o stanie Twojego zdrowia. Nasz zespół dietetyków to fachowcy z wykształceniem medycznym i doświadczeniem klinicznym, gwarantujący obsługę na najwyższym poziomie i dogłębną znajomość wszelkich zagadnień zdrowotnych.
Wypełnij formularz, a nasza asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie i wspólnie ustalicie termin wizyty. Czekamy na Ciebie!

Kontakt

Adres:
Łucka 18/13 (metro Rondo Daszyńskiego)
00-845 Warszawa

tel.: +48 502 395 509
E-mail: warszawa-wola@nutriadapt.pl

www
Facebook

Umów się

Godziny pracy

Poniedziałek 8:00 - 19:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:30
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 8:00 - 18:00
Jak do nas dojechać?

Nasza poradnia

Diagnostyka organizmu i konsultacje

Nawet długa podróż musi zacząć się od pierwszego kroku. Poznaj swój aktualny stan zdrowia na podstawowym urządzeniu do diagnostyki Tanita, dopuszczonym do użytku w zakresie badań zdrowotnych, a porozmawiaj się z naszym specjalistą ds. żywienia. Wizyta trwa od 45 do 60 minut i kosztuje 100 zł.

Przygotujemy dla Ciebie

Základní diagnostika Podstawowa diagnostyka organizmu
Odborná konzultace Konsultacje z ekspertem
Vzorový jídelníček Przykładowy jadłospis
Motivace Zalecenia, możliwe rozwiązania

Wierzymy w nasze usługi. Naszym celem jest, aby naprawdę Ci pomóc. Dlatego ośmielamy się oferować sto procent gwarancji satysfakcji.

Jeśli tak się nie stanie, zwrócimy Ci pieniądze!

100% gwarancją

Umów się

Dokładną datę wizyty ustali z tobą asystentka w oddziale, który wybrałeś. Asystentka skontaktuje się z Tobą telefonicznie w najbliższym możliwym terminie.

SUNKINS w liczbach

536 282
utraconych kilogramów
90
poradni
113
specjalistów